Nr: 12.04 (9)
Cieszę się niezmiernie z tego zwycięstwa, przecież to pierwsza wygrana Bordeaux na wyjeździe pod moją wodzą - powiedział trener Girondins Michel Pavon (36 l.).
Gdy w klubowej kasie brakuje na transfery, trzeba postawić na wychowanków. Tak właśnie zrobił Pavon w meczu z Montpellier. A że we Francji praca z młodzieżą jest wzorowa, to i w drużynie lutowych przeciwników Groclinu nie brakuje utalentowanych zawodników.
Przeciw Montpellier w podstawowym składzie wybiegło pięciu wychowanków żyrondystów: Chamakh, Francia, Mavuba, Planus i Beda. To oni byli wyróżniającymi się zawodnikami w wygranym 2:1 meczu. Pierwszego gola zdobył Marouane Chamakh w 11. minucie. Młody piłkarz sprawił sobie prezent
Cieszę się niezmiernie z tego zwycięstwa, przecież to pierwsza wygrana Bordeaux na wyjeździe pod moją wodzą&lt;/&gt; - powiedział trener Girondins Michel Pavon (36 l.).<br>Gdy w klubowej kasie brakuje na transfery, trzeba postawić na wychowanków. Tak właśnie zrobił Pavon w meczu z Montpellier. A że we Francji praca z młodzieżą jest wzorowa, to i w drużynie lutowych przeciwników Groclinu nie brakuje utalentowanych zawodników.<br>Przeciw Montpellier w podstawowym składzie wybiegło pięciu wychowanków żyrondystów: Chamakh, Francia, Mavuba, Planus i Beda. To oni byli wyróżniającymi się zawodnikami w wygranym 2:1 meczu. Pierwszego gola zdobył Marouane Chamakh w 11. minucie. Młody piłkarz sprawił sobie prezent