Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
ci się nie oprze. Powolny Mars sprawi, że osiemnastego możesz być nieco zdekoncentrowana. Cosmowskazówka: Idź szesnastego do biura podróży, gdyż poszukiwacz przygód - Merkury namawia cię do atrakcyjnego i dłuższego wyjazdu.

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)
ZATRZEPOCZ RZĘSAMI. Seksowny Saturn potęguje twoją umiejętność wykręcenia się urokiem osobistym z trudnej sytuacji. Wenus-wzrokowiec popycha cię ósmego do zerknięcia razem z twoim mężczyzną na film erotyczny. W pracy sporo znaczączych zmian na lepsze - wykaż się wrodzonym talentem organizacyjnym. Cosmowskazówka: Dobry czas na egzotyczne podróże i zwiedzanie.

Byk (20 kwietnia - 20 maja)
ZRÓB SOBIE PRZYJEMNOŚĆ. Mąciwoda Neptun uniemożliwia liczenie kalorii, więc odłóż dietę na przyszły
ci się nie oprze. Powolny Mars sprawi, że osiemnastego możesz być nieco zdekoncentrowana. Cosmowskazówka: Idź szesnastego do biura podróży, gdyż poszukiwacz przygód - Merkury namawia cię do atrakcyjnego i dłuższego wyjazdu.<br><br>Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)<br>ZATRZEPOCZ RZĘSAMI. Seksowny Saturn potęguje twoją umiejętność wykręcenia się urokiem osobistym z trudnej sytuacji. Wenus-wzrokowiec popycha cię ósmego do zerknięcia razem z twoim mężczyzną na film erotyczny. W pracy sporo znaczączych zmian na lepsze - wykaż się wrodzonym talentem organizacyjnym. Cosmowskazówka: Dobry czas na egzotyczne podróże i zwiedzanie. <br><br>Byk (20 kwietnia - 20 maja)<br>ZRÓB SOBIE PRZYJEMNOŚĆ. Mąciwoda Neptun uniemożliwia liczenie kalorii, więc odłóż dietę na przyszły
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego