Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Prudnicki
Nr: 11.03 (44)
Miejsce wydania: Prudnik
Rok: 2004
się tego zadania. A jak zareagował? Tuż po ogłoszeniu wyników spojrzałem w jego stronę i zauważyłem, że przyjął wybór z uśmiechem na twarzy.
- Jeszcze słowo o centrali. Premier Marek Belka przetrwał, to dobrze twoim zdaniem?
- Myślę, że jest to dobry symptom. Jest teraz czas kiedy można dokończyć pewne reformy, ustabilizować wzrost gospodarczy. Patrząc na to z innej strony zauważalna jest już walka przedwyborcza. Ugrupowania zdają sobie sprawę, że za kilka miesięcy obywatele pójdą do urn wyborczych i zaczynają działać według swoich strategii.
- Na zakończenie powiedz, jakie są pierwsze plany przewodniczącego SLD w powiecie prudnickim?
- W przyszłym tygodniu planuję zwołać pierwsze posiedzenie rady
się tego zadania. A jak zareagował? Tuż po ogłoszeniu wyników spojrzałem w jego stronę i zauważyłem, że przyjął wybór z uśmiechem na twarzy.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;- Jeszcze słowo o centrali. Premier Marek Belka przetrwał, to dobrze twoim zdaniem?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;- Myślę, że jest to dobry symptom. Jest teraz czas kiedy można dokończyć pewne reformy, ustabilizować wzrost gospodarczy. Patrząc na to z innej strony zauważalna jest już walka przedwyborcza. Ugrupowania zdają sobie sprawę, że za kilka miesięcy obywatele pójdą do urn wyborczych i zaczynają działać według swoich strategii. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;- Na zakończenie powiedz, jakie są pierwsze plany przewodniczącego SLD w powiecie prudnickim?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;- W przyszłym tygodniu planuję zwołać pierwsze posiedzenie rady
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego