Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 01.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
w służbie zdrowia.


Donald Tusk (PO):

Dziwię się, że informacja dla kolegów partyjnych musiała przybrać aż tak oficjalną i pełną pompy formę orędzia do narodu.
Jarosław Kaczyński (PiS):

Wystąpienie przypominało późną epokę Gierka. "Będziemy rządzić dobrze", bez żadnego wytłumaczenia, dlaczego dotąd rządziliśmy źle.
Zbigniew Kuźmiuk (PSL):

Premier nie powiedział, jak wzrost gospodarczy ma się przełożyć na byt polskich rodzin, bo to pewnie by Polaków interesowało. Samo mówienie o wzroście tylko ludzi denerwuje.
(PAP)


Miller zapowiedział, że w pierwszym kwartale rząd opracuje nowe zasady systemu ochrony zdrowia, które "nie pozwolą na powtórzenie się sytuacji z ostatnich dni".
Zaapelował o współpracę w tej sprawie
w służbie zdrowia.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="person"&gt;Donald Tusk&lt;/&gt; (&lt;name type="org"&gt;PO&lt;/&gt;):&lt;/&gt;<br><br>&lt;q&gt;Dziwię się, że informacja dla kolegów partyjnych musiała przybrać aż tak oficjalną i pełną pompy formę orędzia do narodu.&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="person"&gt;Jarosław Kaczyński&lt;/&gt; (&lt;name type="org"&gt;PiS&lt;/&gt;):&lt;/&gt;<br><br>&lt;q&gt;Wystąpienie przypominało późną epokę &lt;name type="person"&gt;Gierka&lt;/&gt;. "Będziemy rządzić dobrze", bez żadnego wytłumaczenia, dlaczego dotąd rządziliśmy źle.&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="person"&gt;Zbigniew Kuźmiuk&lt;/&gt; (&lt;name type="org"&gt;PSL&lt;/&gt;):&lt;/&gt;<br><br>&lt;q&gt;Premier nie powiedział, jak wzrost gospodarczy ma się przełożyć na byt polskich rodzin, bo to pewnie by Polaków interesowało. Samo mówienie o wzroście tylko ludzi denerwuje.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>&lt;name type="person"&gt;Miller&lt;/&gt; zapowiedział, że w pierwszym kwartale rząd opracuje nowe zasady systemu ochrony zdrowia, które &lt;q&gt;"nie pozwolą na powtórzenie się sytuacji z ostatnich dni"&lt;/&gt;.<br>Zaapelował o współpracę w tej sprawie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego