Typ tekstu: Książka
Autor: Jarosz Maria
Tytuł: Samobójstwa
Rok: 1997
naturalnego: samodzielną działalność gospodarczą podejmują raczej ludzie silni i odporni, zdolni do walki z przeciwnościami.

Po wtóre, zauważymy, że najniższe mniej niż jednoprocentowe wskaźniki śmierci samobójczej charakteryzują studentów. Łącznie ze wskaźnikami charakteryzującymi uczniów zamykają się one w granicach 3,8-5,5%, wykazują jednocześnie (co jest ich cechą wyróżniającą) tendencję wzrostową, zwłaszcza wśród uczniów.

Kolejną mało suicidogenną grupą są pracownicy umysłowi, co koresponduje z wcześniejszymi konstatacjami dotyczącymi udziału tej kategorii w strukturze zgonów samobójczych. Pracownicy umysłowi charakteryzują się przy tym malejącymi w latach dziewięćdziesiątych wskaźnikami samobójstw (5,2% w roku 1992 wobec 3,6% w 1996 roku).

Najczęściej natomiast odbierają sobie
naturalnego: samodzielną działalność gospodarczą podejmują raczej ludzie silni i odporni, zdolni do walki z przeciwnościami.<br><br>Po wtóre, zauważymy, że najniższe mniej niż jednoprocentowe wskaźniki śmierci samobójczej charakteryzują studentów. Łącznie ze wskaźnikami charakteryzującymi uczniów zamykają się one w granicach 3,8-5,5%, wykazują jednocześnie (co jest ich cechą wyróżniającą) tendencję wzrostową, zwłaszcza wśród uczniów.<br><br> Kolejną mało suicidogenną grupą są pracownicy umysłowi, co koresponduje z wcześniejszymi konstatacjami dotyczącymi udziału tej kategorii w strukturze zgonów samobójczych. Pracownicy umysłowi charakteryzują się przy tym malejącymi w latach dziewięćdziesiątych wskaźnikami samobójstw (5,2% w roku 1992 wobec 3,6% w 1996 roku).<br><br> Najczęściej natomiast odbierają sobie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego