Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.10 (8)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
36. I to w zasadzie główny problem z dopasowaniem nogi do yeti. Do tej pory wierzono bowiem, że człowiek śniegu jest olbrzymem i ma wielką stopę. Może więc to tylko mit, a wyolbrzymiał go strach tych, którzy go widzieli. A należał do nich choćby słynny himalaista Reinhold Messner - może więc yeti rzeczywiście istnieje lub istniał i pokonywał wielkie przestrzenie.
BEATA THEN

W GÓRĘ W DÓŁ
W GÓRĘ
Bal karnawałowy
Dobrze w karnawale uczestniczyć choć w jednym prawdziwym balu. I wystąpić na nim w przebraniu - tak, by mieć o czym opowiadać przez resztę roku.
W DÓŁ
Spierzchnięte ręce
W zimie nawet prawdziwi
36. I to w zasadzie główny problem z dopasowaniem nogi do yeti. Do tej pory wierzono bowiem, że człowiek śniegu jest olbrzymem i ma wielką stopę. Może więc to tylko mit, a wyolbrzymiał go strach tych, którzy go widzieli. A należał do nich choćby słynny himalaista Reinhold Messner - może więc yeti rzeczywiście istnieje lub istniał i pokonywał wielkie przestrzenie.&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;BEATA THEN&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;W GÓRĘ W DÓŁ&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;W GÓRĘ&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Bal karnawałowy&lt;/&gt;<br>Dobrze w karnawale uczestniczyć choć w jednym prawdziwym balu. I wystąpić na nim w przebraniu - tak, by mieć o czym opowiadać przez resztę roku.<br>&lt;tit1&gt;W DÓŁ&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Spierzchnięte ręce&lt;/&gt;<br>W zimie nawet prawdziwi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego