Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cztery Łapy
Nr: 12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
stanem zapalnym. Ale może też być normalny, fizjologiczny. Kot jest mięsożercą. Rozpad białek w przewodzie pokarmowym powoduje wydzielanie nieprzyjemnych zapachów, szczególnie u kotów ze skłonnością do otwierania wpustu żołądka. Można w celach zapobiegawczych stosować preparaty drożdżowe, ale najpierw lekarz weterynarii powinien postawić odpowiednią diagnozę.
Mam 10 lat. Mój 9-mieieczny yorkshire terrier często drapie się w okolicach uszu i pod brodą. Moja mama zauważyła pod brodą dwa sztywne czarne włosy i wyrwała je, myśląc, ze one były powodem drapania. Teraz mama się martwi, czy słusznie postąpiła. Czy są powody do zmartwienia? Piesek czuje się dobrze.
Michał z Czeladzi
Miejsca, w które drapie
stanem zapalnym. Ale może też być normalny, fizjologiczny. Kot jest mięsożercą. Rozpad białek w przewodzie pokarmowym powoduje wydzielanie nieprzyjemnych zapachów, szczególnie u kotów ze skłonnością do otwierania wpustu żołądka. Można w celach zapobiegawczych stosować preparaty drożdżowe, ale najpierw lekarz weterynarii powinien postawić odpowiednią diagnozę.<br>Mam 10 lat. Mój 9-mieieczny yorkshire terrier często drapie się w okolicach uszu i pod brodą. Moja mama zauważyła pod brodą dwa sztywne czarne włosy i wyrwała je, myśląc, ze one były powodem drapania. Teraz mama się martwi, czy słusznie postąpiła. Czy są powody do zmartwienia? Piesek czuje się dobrze.<br>Michał z Czeladzi<br>Miejsca, w które drapie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego