Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
nie wyłączając ojczystego - czyli osobę odpowiedzialną za część graficzną-obraz, w parze z copywriterem, do którego należy tworzenie tekstów, haseł, sloganów. Tandem ma do dyspozycji gromadę pomoników, a takich tandemów firma liczy kilkanaście.
I całkiem przyjemna jest Bognie myśl, jak tę węzę szerszeni teraz rozpali do białości kolejny awans plastyczki z bożej łaski. Tak ją pogardliwie nazywali i jeszcze gorzej, celebrujący swoją wyjątkowość, swoje talenty i dyplomy akademii pary reklamorobów, nie gorszych ale i nie lepszych od niej.
- A więc do jutra - żegna ją Rottweiler.
Bogna już wie, następnego dnia potwierdzi swoją zgodę. Wprawdzie Rottweiler to pragmatyk działający wyłącznie w zgodzie z interesem
nie wyłączając ojczystego - czyli osobę odpowiedzialną za część graficzną-obraz, w parze z copywriterem, do którego należy tworzenie tekstów, haseł, sloganów. Tandem ma do dyspozycji gromadę pomoników, a takich tandemów firma liczy kilkanaście.<br>I całkiem przyjemna jest Bognie myśl, jak tę węzę szerszeni teraz rozpali do białości kolejny awans plastyczki z bożej łaski. Tak ją pogardliwie nazywali i jeszcze gorzej, celebrujący swoją wyjątkowość, swoje talenty i dyplomy akademii pary reklamorobów, nie gorszych ale i nie lepszych od niej.<br>- A więc do jutra - żegna ją Rottweiler.<br>Bogna już wie, następnego dnia potwierdzi swoją zgodę. Wprawdzie Rottweiler to pragmatyk działający wyłącznie w zgodzie z interesem
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!