Typ tekstu: Książka
Autor: Piątkowska Monika, Talko Leszek
Tytuł: Talki w wielkim mieście
Rok wydania: 2002
Rok powstania: 2001
tam pasować. Może grafika Miró? Ale on nie współgra z sosnowymi półkami. Psułby efekt.
- Podobno teraz modne jest wieszanie zdjęć przodków. Może też je gdzieś zdobędziecie. Będzie bardzo stylowo - zasugerowała najlepsza z żon.
Zdegustowany Roszko polał ją w odwecie kawą i wygonił do łazienki.
- Miró nie współgra z sosną - oświadczył z mocą.
Pani Wacusiowa zgodziła się z nim na całej linii.
- Poza tym, no cóż, wszystkie jego grafiki są w pionie, a my potrzebujemy czegoś w poziomie. Ostatecznie to jednak abstrakcja: gdyby obraz przekręcić, i tak by się nikt nie poznał. Wolałabym jednak Kandinsky'ego. Jego czerwienie doskonale pasowałyby do dywanu.
- Sądzisz? - popił
tam pasować. Może grafika Miró? Ale on nie współgra z sosnowymi półkami. Psułby efekt.<br>- Podobno teraz modne jest wieszanie zdjęć przodków. Może też je gdzieś zdobędziecie. Będzie bardzo stylowo - zasugerowała najlepsza z żon.<br>Zdegustowany Roszko polał ją w odwecie kawą i wygonił do łazienki.<br>- Miró nie współgra z sosną - oświadczył z mocą.<br>Pani Wacusiowa zgodziła się z nim na całej linii.<br>- Poza tym, no cóż, wszystkie jego grafiki są w pionie, a my potrzebujemy czegoś w poziomie. Ostatecznie to jednak abstrakcja: gdyby obraz przekręcić, i tak by się nikt nie poznał. Wolałabym jednak Kandinsky'ego. Jego czerwienie doskonale pasowałyby do dywanu.<br>- Sądzisz? - popił
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego