Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 44
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
pracę niewykonaną - stwierdził Maciej Jachymiak. - Też mam obowiązek kształcenia się, ale do głowy by mi nie przyszło, by zwalniać się z pracy.
Zamieszanie na sali spowodowało oświadczenie przewodniczącego komisji oświaty. Na pytanie o stanowisko w tej sprawie Dominik Sterkowicz odpowiedział krótko, że nie dyskutowano tego problemu, gdyż przygotowana uchwała wynika z mocy prawa.
Ostatecznie podczas głosowania padł remis - tyle samo radnych opowiedziało się "za" co i "przeciw", a ponieważ "przeciw" głosował też przewodniczący Rady - jego głos przeważył. Projekt uchwały wróci więc do Zarządu i po ewentualnych poprawkach wróci pod głosowanie na jednej z kolejnych sesji.
fig.Lek prywatyzacji

- Lekarstwo na tę chorobę
pracę niewykonaną - stwierdził Maciej Jachymiak. - Też mam obowiązek kształcenia się, ale do głowy by mi nie przyszło, by zwalniać się z pracy.<br>Zamieszanie na sali spowodowało oświadczenie przewodniczącego komisji oświaty. Na pytanie o stanowisko w tej sprawie Dominik Sterkowicz odpowiedział krótko, że nie dyskutowano tego problemu, gdyż przygotowana uchwała wynika z mocy prawa.<br>Ostatecznie podczas głosowania padł remis - tyle samo radnych opowiedziało się "za" co i "przeciw", a ponieważ "przeciw" głosował też przewodniczący Rady - jego głos przeważył. Projekt uchwały wróci więc do Zarządu i po ewentualnych poprawkach wróci pod głosowanie na jednej z kolejnych sesji.<br>&lt;au&gt;fig.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Lek prywatyzacji&lt;/tit&gt;<br><br>- Lekarstwo na tę chorobę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego