Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 23
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
tęsknimy za Nim (Eucharystia), pragniemy spełnić Jego wolę (uwalniamy się od ziemskich przywiązań), obdarza nas busolą, opatruje rany wędrowca, uczy iść Środkiem Drogi.
Ojcze Święty - chciałam podzielić się z Tobą moją historią Kopciuszka - ponieważ splata się ona z Twoją Historią przywódcy duchowego.
Na Palcu Defilad - przestępując z nogi na nogę (z powodu nadmiernego tłoku) w sektorze G-7 wejście III od ulicy WIDOK - 14 czerwca 1987 roku wsłuchiwałam się w Twoje mocne słowa. Wysyłałeś nas na MISJE - wszystkich: duchownych i świeckich, szarych i świecznikowych; prostych i skomplikowanych.
Wiatr posoborowy, czy też Wiatr Ducha Świętego - czyż nie jest to jeden i ten sam
tęsknimy za Nim (Eucharystia), pragniemy spełnić Jego wolę (uwalniamy się od ziemskich &lt;orig&gt;przywiązań&lt;/&gt;), obdarza nas busolą, opatruje rany wędrowca, uczy iść Środkiem Drogi.<br>Ojcze Święty - chciałam podzielić się z Tobą moją historią Kopciuszka - ponieważ splata się ona z Twoją Historią przywódcy duchowego.<br>Na Palcu Defilad - przestępując z nogi na nogę (z powodu nadmiernego tłoku) w sektorze G-7 wejście III od ulicy WIDOK - 14 czerwca 1987 roku wsłuchiwałam się w Twoje mocne słowa. Wysyłałeś nas na MISJE - wszystkich: duchownych i świeckich, szarych i świecznikowych; prostych i skomplikowanych.<br>Wiatr posoborowy, czy też Wiatr Ducha Świętego - czyż nie jest to jeden i ten sam
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego