Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 45
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
delikatnie potraktował burmistrza Bachledę. Ja i większość społeczeństwa powiedziałaby wprost, że od kiedy burmistrzowi uderzyła woda sodowa do głowy i wazelina ciągnie się za nim jak Wisła, i od kiedy zaczął jeździć do Ameryki i Watykanu tam i z powrotem, to od tego czasu trzeba zapomnieć, że Zakopane miało gospodarza z prawdziwego zdarzenia i że mieć go nie będzie, chyba że nastąpią nowe wybory.
O tym wszyscy wiedzą, plotkują i się boją, chociaż widać to i czuć nosem i gołym okiem, nie mają odwagi cywilnej tego zmienić.
Janina CzarneckaOświadczenie

W związku z artykułami prasowymi w sprawie decyzji Regionalnego Zespołu Akcji Wyborczej "Solidarność
delikatnie potraktował burmistrza Bachledę. Ja i większość społeczeństwa powiedziałaby wprost, że od kiedy burmistrzowi uderzyła woda sodowa do głowy i wazelina ciągnie się za nim jak Wisła, i od kiedy zaczął jeździć do Ameryki i Watykanu tam i z powrotem, to od tego czasu trzeba zapomnieć, że Zakopane miało gospodarza z prawdziwego zdarzenia i że mieć go nie będzie, chyba że nastąpią nowe wybory.<br>O tym wszyscy wiedzą, plotkują i się boją, chociaż widać to i czuć nosem i gołym okiem, nie mają odwagi cywilnej tego zmienić.<br>&lt;au&gt;Janina Czarnecka&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Oświadczenie&lt;/tit&gt;<br><br>W związku z artykułami prasowymi w sprawie decyzji Regionalnego Zespołu Akcji Wyborczej "Solidarność
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego