Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
którzy nie boją się tzw. głupich pytań, które często prowadzą do wielkich odkryć. Serwis Motley Fool podaje wiadomości i porady inwestycyjne w języku zrozumiałym dla każdego, co więcej, robi to z poczuciem humoru.

FT.com
Jeśli interesujesz się trochę światem finansów, szybko rozszyfrujesz dwuliterowy skrót. "Financial Times" firmuje portal biznesowy z prawdziwego zdarzenia: aktualności, kursy walut, indeksy giełdowe, analizy i raporty, porady, oferty pracy.

quicken.com
Serwis, który pomaga w każdej sferze finansów osobistych: od płacenia podatków, kupowania domu i polisy ubezpieczeniowej, poprzez wydatki na ślub i edukację dziecka aż po planowanie "złotej jesieni" życia (kalkulator emerytalny). Dla kaźdego coś przydatnego.

thestreet.com
którzy nie boją się tzw. głupich pytań, które często prowadzą do wielkich odkryć. Serwis Motley Fool podaje wiadomości i porady inwestycyjne w języku zrozumiałym dla każdego, co więcej, robi to z poczuciem humoru.<br><br>FT.com<br>Jeśli interesujesz się trochę światem finansów, szybko rozszyfrujesz dwuliterowy skrót. "Financial Times" firmuje portal biznesowy z prawdziwego zdarzenia: aktualności, kursy walut, indeksy giełdowe, analizy i raporty, porady, oferty pracy.<br><br>quicken.com<br>Serwis, który pomaga w każdej sferze finansów osobistych: od płacenia podatków, kupowania domu i polisy ubezpieczeniowej, poprzez wydatki na ślub i edukację dziecka aż po planowanie "złotej jesieni" życia (kalkulator emerytalny). Dla kaźdego coś przydatnego.<br><br>thestreet.com
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego