Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
twoje mieszkanie pachnie. Nie przypadkową wonią pasty do podłogi i suszącego się prania, tylko jego własnym zapachem. Pomóż mu, paląc kadzidła, zapachowe świece, spryskując perfumami zasłony czy dodając aromatyczne specyfiki do wody, którą myjesz podłogę czy ścierasz kurze.
- Niech twoja łazienka ze sterylnego laboratorium zmieni się w zmysłowy pokój kąpielowy z prawdziwego zdarzenia. Świece, ulubione tomiki wierszy, balsamy i słodko pachnące olejki do kąpieli, miękkie ręczniki, cieniolubne paprocie, misa z suszonymi owocami do pogryzania w kąpieli, jedwabny szlafrok... Ech, życie potrafi być piękne!

A tak przy okazji...
...warto pamiętać jeszcze o kilku sztuczkach i zabiegach, które, choć z pozoru niepozorne, dodadzą twojej zmysłowości
twoje mieszkanie pachnie. Nie przypadkową wonią pasty do podłogi i suszącego się prania, tylko jego własnym zapachem. Pomóż mu, paląc kadzidła, zapachowe świece, spryskując perfumami zasłony czy dodając aromatyczne specyfiki do wody, którą myjesz podłogę czy ścierasz kurze.<br>- Niech twoja łazienka ze sterylnego laboratorium zmieni się w zmysłowy pokój kąpielowy z prawdziwego zdarzenia. Świece, ulubione tomiki wierszy, balsamy i słodko pachnące olejki do kąpieli, miękkie ręczniki, cieniolubne paprocie, misa z suszonymi owocami do pogryzania w kąpieli, jedwabny szlafrok... Ech, życie potrafi być piękne!<br><br>A tak przy okazji...<br>...warto pamiętać jeszcze o kilku sztuczkach i zabiegach, które, choć z pozoru niepozorne, dodadzą twojej zmysłowości
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego