Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.31 (26)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
szachy?
Słynny polski siłacz - Jarosław D. (32 l.)- aresztowany kilka dni temu za przekupstwo policjanta, nie będzie mógł za kratami korzystać z siłowni. Może natomiast rozwinąć swoje umiejętności w ping-pongu, warcabach, szachach i bierkach.
W gdańskim areszcie, w którym przesiaduje jeden z najsilniejszych ludzi na świecie, nie ma siłowni z prawdziwego zdarzenia. Dopiero przygotowywana jest salka, gdzie więźniowie - tylko wyróżnieni za dobre sprawowanie - będą mogli się pogimnastykować. O wielkich ciężarach jednak i tak nie ma mowy. Szefowie więzienia nie chcą by osadzeni całymi dniami rozbudowywali swoje i tak już potężne sylwetki.
- Jest świetlica ze stołem do ping-ponga, rozmaite gry planszowe. Główną
szachy?&lt;/&gt;<br>Słynny polski siłacz - &lt;name type="person"&gt;Jarosław D.&lt;/&gt; (32 l.)- aresztowany kilka dni temu za przekupstwo policjanta, nie będzie mógł za kratami korzystać z siłowni. Może natomiast rozwinąć swoje umiejętności w ping-pongu, warcabach, szachach i bierkach.<br>W gdańskim areszcie, w którym przesiaduje jeden z najsilniejszych ludzi na świecie, nie ma siłowni z prawdziwego zdarzenia. Dopiero przygotowywana jest salka, gdzie więźniowie - tylko wyróżnieni za dobre sprawowanie - będą mogli się pogimnastykować. O wielkich ciężarach jednak i tak nie ma mowy. Szefowie więzienia nie chcą by osadzeni całymi dniami rozbudowywali swoje i tak już potężne sylwetki.<br>&lt;q&gt;- Jest świetlica ze stołem do ping-ponga, rozmaite gry planszowe. Główną
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego