Typ tekstu: Książka
Autor: Eichelberger Wojciech
Tytuł: O co pytają dzieci
Rok: 1999
tylko tyle jest warte, ile pieniędzy można za nie dostać. To okropne przekonanie, które odbiera smak i radość życia. Lepiej byłoby tego naszym dzieciom oszczędzić.
W płaceniu dzieciom za wszystko trudno się zatrzymać. Jeśli raz zdecydujemy się zapłacić na przykład za to, że dziecko nas odwiedzi, że posprząta po sobie, za chwilę przyjdzie nam płacić i za to, że się uśmiechnie, da pogłaskać po głowie, zgodzi usiąść na kolanach. Przestrzegam! Niebezpieczny to proceder, który nieuchronnie niszczy odruchy serca i naturalną więź międzyludzką.

Baju, baju

Mój dziadek poluje na słonie i nosorożce, i mnie zabiera na wyprawy do Afryki. Chodzimy razem po dżungli
tylko tyle jest warte, ile pieniędzy można za nie dostać. To okropne przekonanie, które odbiera smak i radość życia. Lepiej byłoby tego naszym dzieciom oszczędzić.<br>W płaceniu dzieciom za wszystko trudno się zatrzymać. Jeśli raz zdecydujemy się zapłacić na przykład za to, że dziecko nas odwiedzi, że posprząta po sobie, za chwilę przyjdzie nam płacić i za to, że się uśmiechnie, da pogłaskać po głowie, zgodzi usiąść na kolanach. Przestrzegam! Niebezpieczny to proceder, który nieuchronnie niszczy odruchy serca i naturalną więź międzyludzką.<br><br>&lt;tit&gt;Baju, baju&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;Mój dziadek poluje na słonie i nosorożce, i mnie zabiera na wyprawy do Afryki. Chodzimy razem po dżungli
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego