Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1998
aby cieszyć się dobrym wzrokiem, również wśród pacjentów wymagających korekcji astygmatyzmu.

FOCUS - to łatwiejsza pielęgnacja
Teraz widzisz soczewki przed ich założeniem. Soczewki FOCUS Visitint zawierają lekko niebieski barwnik, który sprawia, że łatwiej jest się z nimi obchodzić. Jednak zabarwienie to nie wpływa na ostrość widzenia, ani też nie zmienia naturalnego zabarwienia tęczówki.
FOCUS - idealny dla Twoich oczu
Każda indywidualnie zapakowana soczewka znajduje się w płynie, o składzie zbliżonym do łez ludzkich. Dzięki temu, soczewki oferują Ci wyjątkowy komfort i zdrowsze oczy od samego początku.
CIBA VISION
A Nowaris Company
Poproś swojego lekarza okulistę o soczewkę próbną jeszcze dzisiaj!
Komfort gwarantowany lub
aby cieszyć się dobrym wzrokiem, również wśród pacjentów wymagających korekcji astygmatyzmu.<br><br>&lt;tit&gt;FOCUS - to łatwiejsza pielęgnacja&lt;/&gt;<br>Teraz widzisz soczewki przed ich założeniem. Soczewki FOCUS Visitint zawierają lekko niebieski barwnik, który sprawia, że łatwiej jest się z nimi obchodzić. Jednak zabarwienie to nie wpływa na ostrość widzenia, ani też nie zmienia naturalnego zabarwienia tęczówki.<br>&lt;tit&gt;FOCUS - idealny dla Twoich oczu&lt;/&gt;<br>Każda indywidualnie zapakowana soczewka znajduje się w płynie, o składzie zbliżonym do łez ludzkich. Dzięki temu, soczewki oferują Ci wyjątkowy komfort i zdrowsze oczy od samego początku.<br>CIBA VISION<br>A Nowaris Company<br>Poproś swojego lekarza okulistę o soczewkę próbną jeszcze dzisiaj!<br>Komfort gwarantowany lub
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!