Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: listy i ulotki polityczne i społeczne
Rok: 2000
Nasz konserwatyzm to pozytywny stosunek do tradycyjnych wartości moralnych. Nasz liberalizm to poparcie dla wolności gospodarczej.
W wyborach samorządowych 1998 UPR wystawia swoich kandydatów na listach AWS. Aby jednak nasi kandydaci mieli realne szanse na zdobycie mandatów, potrzebujemy głosów wszystkich sympatyków.
Każdy głos się liczy.
W samorządach UPR od lat zabiega o zlikwidowanie podatku od spadków. Inne cele to m.in. ograniczanie podatków lokalnych, poprawa bezpieczeństwa, ograniczanie koncesjonowania gospodarki, reprywatyzacja.
Akcja Wyborcza Solidarność: lista 2 AWS tworzy ogólnokrajowy komitet wyborczy. Na Ursynowie w skład tego komitetu wchodzi 17 partii i stowarzyszeń, w tym Unia Polityki Realnej. Samorządowy program AWS jest konstruktywny
Nasz konserwatyzm to pozytywny stosunek do tradycyjnych wartości moralnych. Nasz liberalizm to poparcie dla wolności gospodarczej.<br>W wyborach samorządowych 1998 UPR wystawia swoich kandydatów na listach AWS. Aby jednak nasi kandydaci mieli realne szanse na zdobycie mandatów, potrzebujemy głosów wszystkich sympatyków.<br>Każdy głos się liczy.<br>W samorządach UPR od lat zabiega o zlikwidowanie podatku od spadków. Inne cele to m.in. ograniczanie podatków lokalnych, poprawa bezpieczeństwa, ograniczanie koncesjonowania gospodarki, reprywatyzacja.<br>&lt;hi&gt;Akcja Wyborcza Solidarność: lista 2 AWS&lt;/&gt; tworzy ogólnokrajowy komitet wyborczy. Na Ursynowie w skład tego komitetu wchodzi 17 partii i stowarzyszeń, w tym Unia Polityki Realnej. Samorządowy program AWS jest konstruktywny
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego