Typ tekstu: Książka
Autor: Pasławski Wiesław
Tytuł: 540 dni w armii
Rok wydania: 1999
Rok powstania: 2001
nawet wstali z łóżek co dało się poznać po tym, że byli ubrani w pasiaste piżamy. Grupka ta co chwilę wybuchała śmiechem aż w końcu jeden z nich zawołał.
- Patrzcie ile tej kociarni przyjechało!
- Ile tam do cywila? - wołał drugi - mało?
- Kosmos, kurwa, kosmos - krzyczał jeszcze jeden kompan z ich zacnego towarzystwa- pięćset czterdzieści dni do cywila. W chuj! Jeden z nich, wysoki chudzielec o tak głupim wyrazie twarzy, że wszystkiego można się było po nim spodziewać podszedł do pewnego naszego kolegi.
- Ile tam staremu do cywila zostało?! - huknął na niego z góry i obrzucił go groźnym spojrzeniem w którym widać
nawet wstali z łóżek co dało się poznać po tym, że byli ubrani w pasiaste piżamy. Grupka ta co chwilę wybuchała śmiechem aż w końcu jeden z nich zawołał.<br>- Patrzcie ile tej kociarni przyjechało!<br>- Ile tam do cywila? - wołał drugi - mało?<br>- Kosmos, kurwa, kosmos - krzyczał jeszcze jeden kompan z ich zacnego towarzystwa- pięćset czterdzieści dni do cywila. W chuj! Jeden z nich, wysoki chudzielec o tak głupim wyrazie twarzy, że wszystkiego można się było po nim spodziewać podszedł do pewnego naszego kolegi.<br>- Ile tam staremu do cywila zostało?! - huknął na niego z góry i obrzucił go groźnym spojrzeniem w którym widać
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego