Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
pochodzący z tzw. dobrych domów, światopogląd mu się troszkę zmieni. Okaże się, że świat dorosłych nie ma w sobie nic z doktorowego idealizmu.
Kiedy zacny reżyser Hallstrom ("Co gryzie Gilberta Grape'a") bierze się za powieść jeszcze bardziej zacnego pisarza - Irvinga ("Świat według Garpa") istnieje duża szansa, że powstanie z tego zacny film. I rzeczywiście, ekranizacja Irvingowego "The Cider House Rules" jest obrazem na miarę zarówno "Garpa", jak i â"Grape'a".


JEŹDZIEC BEZ GŁOWY

reż. Tim Burton
gatunek: uroczy horror
Christopher Walken, Johnny Depp, Christina Ricci, Miranda Richardson

Ekscentryczny policjant Ichabod Crane (Johnny Depp) zostaje wysłany do przypominającej Twin Peaks mieściny Sleepy
pochodzący z tzw. dobrych domów, światopogląd mu się troszkę zmieni. Okaże się, że świat dorosłych nie ma w sobie nic z doktorowego idealizmu.<br>Kiedy zacny reżyser Hallstrom ("Co gryzie Gilberta Grape'a") bierze się za powieść jeszcze bardziej zacnego pisarza - Irvinga ("Świat według Garpa") istnieje duża szansa, że powstanie z tego zacny film. I rzeczywiście, ekranizacja Irvingowego "The Cider House Rules" jest obrazem na miarę zarówno "Garpa", jak i â"Grape'a".<br><br><br>JEŹDZIEC BEZ GŁOWY<br><br>reż. Tim Burton<br>gatunek: uroczy horror<br>Christopher Walken, Johnny Depp, Christina Ricci, Miranda Richardson<br><br>Ekscentryczny policjant Ichabod Crane (Johnny Depp) zostaje wysłany do przypominającej Twin Peaks mieściny Sleepy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego