Typ tekstu: Książka
Autor: Urbańczyk Andrzej
Tytuł: Dziękuję ci, Pacyfiku
Rok: 1997
amerykańskiego zawodowca, tęgiego Negra zadomowionego w Japonii i otoczonego rojem dziatwy w kolorach tęczy.
Jankesi mają tu własną pocztę, potężną kręgielnię, fantastyczną kawiarnię, w której opychałem się lodami, zakład fryzjerski, fotograficzny, salon piękności czy po prostu zakład kosmetyczny.
For US Army only...
Uważając, że jako rodak Kościuszki i Pułaskiego, dwu zacnych generałów amerykańskich, mam pewne prawa czuć się uprawniony, z okrzykiem: "Kto w Boga wierzy" walę naprzód.
Ściślej nie naprzód, ale w górę, po krętych schodach wiodących na pięterko z napisem US AIR FORCE CHAPLAN. Do kapelana!
Czcigodny ojciec ostrzyżony jest na jeża i nosi obowiązkowo dżinsy. Obok seksowna Japonka - ot
amerykańskiego zawodowca, tęgiego Negra zadomowionego w Japonii i otoczonego rojem dziatwy w kolorach tęczy.<br> Jankesi mają tu własną pocztę, potężną kręgielnię, fantastyczną kawiarnię, w której opychałem się lodami, zakład fryzjerski, fotograficzny, salon piękności czy po prostu zakład kosmetyczny.<br> For US Army only...<br> Uważając, że jako rodak Kościuszki i Pułaskiego, dwu zacnych generałów amerykańskich, mam pewne prawa czuć się uprawniony, z okrzykiem: "Kto w Boga wierzy" walę naprzód.<br> Ściślej nie naprzód, ale w górę, po krętych schodach wiodących na pięterko z napisem US AIR FORCE CHAPLAN. Do kapelana!<br> Czcigodny ojciec ostrzyżony jest na jeża i nosi obowiązkowo dżinsy. Obok seksowna Japonka - ot
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego