Typ tekstu: Książka
Autor: Anonimus Andrzej
Tytuł: Nie nadaje się, przecież to jeszcze szczeniak 1
Rok wydania: 1999
Rok powstania: 2001
żyjąc tak blisko w jednym domu, Angus kilkakrotnie, mimo woli, wszedł w nieodpowiednich chwilach, gdy dziewczyna myła się w kuchni, podobnie i jej zdarzało się zaskoczyć Angusa przy toalecie. W każdym razie nie było to krępujące, tors Violet był na razie identyczny z torsem Angusa, chłopięcy, nie było jeszcze nawet zadatku na kobiece piersi.
Chociaż współżycie płciowe nie wchodziło w rachubę, to jednak dobrze wyrośnięta i ładna dziewczyna stała się już obiektem zainteresowania ze strony starszych od niej chłopców, uczniów gimnazjum mieszkających na stancji w domu jej rodziców.
Nie było to jeszcze nic bardziej konkretnego, niż wstępne ćwiczenia i nabieranie wprawy
żyjąc tak blisko w jednym domu, Angus kilkakrotnie, mimo woli, wszedł w nieodpowiednich chwilach, gdy dziewczyna myła się w kuchni, podobnie i jej zdarzało się zaskoczyć Angusa przy toalecie. W każdym razie nie było to krępujące, tors Violet był na razie identyczny z torsem Angusa, chłopięcy, nie było jeszcze nawet zadatku na kobiece piersi.<br>Chociaż współżycie płciowe nie wchodziło w rachubę, to jednak dobrze wyrośnięta i ładna dziewczyna stała się już obiektem zainteresowania ze strony starszych od niej chłopców, uczniów gimnazjum mieszkających na stancji w domu jej rodziców.<br>Nie było to jeszcze nic bardziej konkretnego, niż wstępne ćwiczenia i nabieranie wprawy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego