Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Współczesna
Nr: 04.15
Miejsce wydania: Białystok
Rok: 2005
jest nową imprezą. Maniacy napędu 4 x 4 organizują ten wyjątkowy rajd już od kilku lat. Ostatnie trzy edycje przeprowadzono właśnie na Mazurach. W roku 2003 i 2004 kierowcy sprawdzali możliwości swoje i sprzętu w Malinówce pod Ełkiem, w tym roku nadszedł czas na powiat piski.
- Myślę, że ta impreza zadomowi się na stałe na terenie pięknej, oblanej ze wszystkich stron jeziorami, ziemi powiatu piskiego - mówi Zbigniew Włodkowski, starosta powiatu piskiego. - I nie chodzi tutaj tylko o ukształtowanie terenu, a również o przychylność władz wojskowych i Nadleśnictwa w Drygałach.
Ekstremalnie i grillowo
Tegoroczna Żelazna należała do największych w historii. Do startu
jest nową imprezą. Maniacy napędu 4 x 4 organizują ten wyjątkowy rajd już od kilku lat. Ostatnie trzy edycje przeprowadzono właśnie na Mazurach. W roku 2003 i 2004 kierowcy sprawdzali możliwości swoje i sprzętu w Malinówce pod Ełkiem, w tym roku nadszedł czas na powiat piski.<br>- Myślę, że ta impreza zadomowi się na stałe na terenie pięknej, oblanej ze wszystkich stron jeziorami, ziemi powiatu piskiego - mówi Zbigniew Włodkowski, starosta powiatu piskiego. - I nie chodzi tutaj tylko o ukształtowanie terenu, a również o przychylność władz wojskowych i Nadleśnictwa w Drygałach.<br>Ekstremalnie i grillowo<br>Tegoroczna Żelazna należała do największych w historii. Do startu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego