Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy komputerowe
Rok: 2003
jakości
Kolekcji "Twój KOMPUTER bez tajemnic" nie można kupić w żadnej księgarni. Tę niepowtarzalną publikację można kupić tylko u nas! Aby nie mieli Państwo najmniejszych kłopotów, doręczymy ją do domu za pośrednictwem poczty. Jesteśmy świadomi tego, ze nasi klienci są dla nas najważniejsi. Dlatego naszym celem jest zapewnienie Wam maksymalnego zadowolenia, począwszy od zagwarantowania najwyższej jakości produktu, a skończywszy n obsłudze klienta.
Dorot Oleszkiewicz
Redaktor Prowadzący

Ułatw sobie życie poprzez doskonałe opanowanie obsługi komputera!
Na kartach w przejrzysty i zrozumiały sposób pokazano "krok po kroku" sposoby opanowania poszczególnych programów i umiejętności.
NA PRZYKŁAD: Chcesz wysłać e-mail znajomym, i nie wiesz
jakości<br>Kolekcji "&lt;tit&gt;Twój KOMPUTER bez tajemnic&lt;/&gt;" nie można kupić w żadnej księgarni. Tę niepowtarzalną publikację można kupić tylko u nas! Aby nie mieli Państwo najmniejszych kłopotów, doręczymy ją do domu za pośrednictwem poczty. Jesteśmy świadomi tego, ze nasi klienci są dla nas najważniejsi. Dlatego naszym celem jest zapewnienie Wam maksymalnego zadowolenia, począwszy od zagwarantowania najwyższej jakości produktu, a skończywszy n obsłudze klienta.<br>Dorot Oleszkiewicz<br>Redaktor Prowadzący<br>&lt;gap&gt;<br>Ułatw sobie życie poprzez doskonałe opanowanie obsługi komputera!<br>Na kartach w przejrzysty i zrozumiały sposób pokazano "krok po kroku" sposoby opanowania poszczególnych programów i umiejętności.<br>NA PRZYKŁAD: Chcesz wysłać e-mail znajomym, i nie wiesz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!