Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.03 (28)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Pracy za rezygnację z Pola aż dwa ministerstwa. Ale na partię, która ma tak krótką ławkę kadrową, że aby obsadzić przysługujące jej na mocy koalicyjnego parytetu miejsce w Radzie Polityki Pieniężnej musiała wyciągnąć z naftaliny peerelowskiego ministra ze stanu wojennego, pokusa ta nie zadziałała.
Marek Pol może sobie pozwolić na zadowolenie z siebie i dobry humor. Obaj z premierem stanowią dobraną parę - jeden uśmiechnięty cynicznie, drugi głupkowato, i obaj równie niezainteresowani, co o skutkach ich rządów myśli przeciętny obywatel.

RAFAŁ A. ZIEMKIEWICZ

Joanna Brodzik gra za darmo
Zakończyły się zdjęcia do filmu "Siedem grzechów pop cooltury", w którym jedną z głównych
Pracy za rezygnację z Pola aż dwa ministerstwa. Ale na partię, która ma tak krótką ławkę kadrową, że aby obsadzić przysługujące jej na mocy koalicyjnego parytetu miejsce w Radzie Polityki Pieniężnej musiała wyciągnąć z naftaliny peerelowskiego ministra ze stanu wojennego, pokusa ta nie zadziałała.<br>Marek Pol może sobie pozwolić na zadowolenie z siebie i dobry humor. Obaj z premierem stanowią dobraną parę - jeden uśmiechnięty cynicznie, drugi głupkowato, i obaj równie niezainteresowani, co o skutkach ich rządów myśli przeciętny obywatel.<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;au&gt;RAFAŁ A. ZIEMKIEWICZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Joanna Brodzik gra za darmo&lt;/&gt;<br>Zakończyły się zdjęcia do filmu "Siedem grzechów pop cooltury", w którym jedną z głównych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego