Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Glamour
Nr: 8
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
radosnych, pewnych siebie. Ja do nich nie pasuję. Wstydzę się pokazać moje prace. Boję się, że zostanę odrzucona, wyśmiana.
J.D.: Czy ktoś potraktował cię kiedyś w ten właśnie sposób?
Kasia: Matka. Nigdy nie akceptowała moich pomysłów. Drażniło ją prawie wszystko, co robiłam, a najbardziej moje rysowanie. Starałam się jakoś zadowolić mamę, ale niezbyt mi się to udawało. Nigdy nie byłam dość dobra.
J.D.: I doszłaś do wniosku, że ma rację. Zaczęłaś myśleć o sobie tak jak mama.
Kasia: Prawdę mówiąc, studia też wybrała mi mama. Powiedziała mi, że nie nadaję się na ASP.
J.D.: Wróćmy do naszego eksperymentu
radosnych, pewnych siebie. Ja do nich nie pasuję. Wstydzę się pokazać moje prace. Boję się, że zostanę odrzucona, wyśmiana.&lt;/&gt; <br>&lt;who6&gt;J.D.: Czy ktoś potraktował cię kiedyś w ten właśnie sposób?&lt;/&gt; <br>&lt;who5&gt;Kasia: Matka. Nigdy nie akceptowała moich pomysłów. Drażniło ją prawie wszystko, co robiłam, a najbardziej moje rysowanie. Starałam się jakoś zadowolić mamę, ale niezbyt mi się to udawało. Nigdy nie byłam dość dobra.&lt;/&gt; <br>&lt;who6&gt;J.D.: I doszłaś do wniosku, że ma rację. Zaczęłaś myśleć o sobie tak jak mama.&lt;/&gt; <br>&lt;who5&gt;Kasia: Prawdę mówiąc, studia też wybrała mi mama. Powiedziała mi, że nie nadaję się na ASP.&lt;/&gt; <br>&lt;who6&gt;J.D.: Wróćmy do naszego eksperymentu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!