Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Glamour
Nr: 8
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
radosnych, pewnych siebie. Ja do nich nie pasuję. Wstydzę się pokazać moje prace. Boję się, że zostanę odrzucona, wyśmiana.
J.D.: Czy ktoś potraktował cię kiedyś w ten właśnie sposób?
Kasia: Matka. Nigdy nie akceptowała moich pomysłów. Drażniło ją prawie wszystko, co robiłam, a najbardziej moje rysowanie. Starałam się jakoś zadowolić mamę, ale niezbyt mi się to udawało. Nigdy nie byłam dość dobra.
J.D.: I doszłaś do wniosku, że ma rację. Zaczęłaś myśleć o sobie tak jak mama.
Kasia: Prawdę mówiąc, studia też wybrała mi mama. Powiedziała mi, że nie nadaję się na ASP.
J.D.: Wróćmy do naszego eksperymentu
radosnych, pewnych siebie. Ja do nich nie pasuję. Wstydzę się pokazać moje prace. Boję się, że zostanę odrzucona, wyśmiana.&lt;/&gt; <br>&lt;who6&gt;J.D.: Czy ktoś potraktował cię kiedyś w ten właśnie sposób?&lt;/&gt; <br>&lt;who5&gt;Kasia: Matka. Nigdy nie akceptowała moich pomysłów. Drażniło ją prawie wszystko, co robiłam, a najbardziej moje rysowanie. Starałam się jakoś zadowolić mamę, ale niezbyt mi się to udawało. Nigdy nie byłam dość dobra.&lt;/&gt; <br>&lt;who6&gt;J.D.: I doszłaś do wniosku, że ma rację. Zaczęłaś myśleć o sobie tak jak mama.&lt;/&gt; <br>&lt;who5&gt;Kasia: Prawdę mówiąc, studia też wybrała mi mama. Powiedziała mi, że nie nadaję się na ASP.&lt;/&gt; <br>&lt;who6&gt;J.D.: Wróćmy do naszego eksperymentu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego