Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
często zbliżenie w świecie realnym nawet nie może się równać. Szeptanie o fantazjach, odkrywanie pragnień - ta znajomość ma cechy prawdziwej namiętności. Jest niebezpieczna.
Renata, 28 lat

Wyobraź sobie, że znajdujesz erotyczną korespondencję swojego mężczyzny z jakąś anonimową "Kasią". Z detalami opowiada jej, co chciałby z nią robić i jak ją zadowolić. To, że się nigdy nawet nie dotknęli, naprawdę nie będzie miało dla ciebie znaczenia.
Karolina, 25 lat

Śmieszne pytanie. Oczywiście, że to zdrada. Ale przy okazji świetna zabawa i jest 99 procent szans, że nie dowie się o tym moja prawdziwa dziewczyna.
Sławomir, 23 lata

To zdrada emocjonalna. Twój ukochany
często zbliżenie w świecie realnym nawet nie może się równać. Szeptanie o fantazjach, odkrywanie pragnień - ta znajomość ma cechy prawdziwej namiętności. Jest niebezpieczna.<br>Renata, 28 lat&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;Wyobraź sobie, że znajdujesz erotyczną korespondencję swojego mężczyzny z jakąś anonimową "Kasią". Z detalami opowiada jej, co chciałby z nią robić i jak ją zadowolić. To, że się nigdy nawet nie dotknęli, naprawdę nie będzie miało dla ciebie znaczenia. <br>Karolina, 25 lat&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;Śmieszne pytanie. Oczywiście, że to zdrada. Ale przy okazji świetna zabawa i jest 99 procent szans, że nie dowie się o tym moja prawdziwa dziewczyna.<br>Sławomir, 23 lata &lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;To zdrada emocjonalna. Twój ukochany
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!