Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
roku mistrzostw świata w krykiecie - przekonuje Danny Jordaan, szef komitetu organizacyjnego "Mundial 2010 w RPA". W kampanię promocyjną zaangażował się prezydent Nelson Mandela.
Największym afrykańskim rywalem RPA będzie Maroko. O organizację Mundialu stara się po raz czwarty. Władze nie skąpią tam pieniędzy na rozbudowę stadionów.
Egipt zapewne będzie się musiał zadowolić zorganizowaniem następnego Pucharu Narodów Afryki za dwa lata.
Najmniejsze szanse ma duet Tunezja - Libia. Strach pomyśleć, co by się działo, gdyby gospodarzami mistrzostw świata byli Tunezyjczycy. Owszem, podczas Pucharu starają się, są mili, ale załatwienie najdrobniejszej sprawy wymaga tu sporego wysiłku i cierpliwości.
MICHAŁ ZICHLARZ, Tunezja

Krzynówek: Wolf coś mi
roku mistrzostw świata w krykiecie&lt;/&gt; - przekonuje Danny Jordaan, szef komitetu organizacyjnego "Mundial 2010 w RPA". W kampanię promocyjną zaangażował się prezydent Nelson Mandela.<br>Największym afrykańskim rywalem RPA będzie Maroko. O organizację Mundialu stara się po raz czwarty. Władze nie skąpią tam pieniędzy na rozbudowę stadionów.<br>Egipt zapewne będzie się musiał zadowolić zorganizowaniem następnego Pucharu Narodów Afryki za dwa lata.<br>Najmniejsze szanse ma duet Tunezja - Libia. Strach pomyśleć, co by się działo, gdyby gospodarzami mistrzostw świata byli Tunezyjczycy. Owszem, podczas Pucharu starają się, są mili, ale załatwienie najdrobniejszej sprawy wymaga tu sporego wysiłku i cierpliwości.<br>&lt;au&gt;MICHAŁ ZICHLARZ, Tunezja&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Krzynówek: Wolf coś mi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego