Typ tekstu: Książka
Autor: Piątkowska Monika, Talko Leszek
Tytuł: Talki w wielkim mieście
Rok wydania: 2002
Rok powstania: 2001
i czy stać go będzie na spłaty. Mieliśmy przedyskutować obecną sytuację ekonomiczną na świecie i ruchy na giełdzie w Nowym Jorku, a także spróbować przewidzieć kurs dolara w nadchodzącej przyszłości, od czego zależało powodzenie planów Roszka. Roszko nie miał jednak czasu. Musiał obejść wszystkie butiki w poszukiwaniu pomarańczowych sweterków. Pognał, zanim zdążyłem go zapytać, czy lubi najlepszą z żon.
W domu postanowiłem podzielić się kłopotami z najlepszą z żon.
- Mamy problem, kochanie - zacząłem. - Co zrobić z kredytem samochodowym? - Chciałem wyłączyć telewizor, ale najlepsza z żon porwała pilota.
- Ani mi się waż. Bierz albo nie bierz. Wszystko jedno. Jakie to w końcu
i czy stać go będzie na spłaty. Mieliśmy przedyskutować obecną sytuację ekonomiczną na świecie i ruchy na giełdzie w Nowym Jorku, a także spróbować przewidzieć kurs dolara w nadchodzącej przyszłości, od czego zależało powodzenie planów Roszka. Roszko nie miał jednak czasu. Musiał obejść wszystkie butiki w poszukiwaniu pomarańczowych sweterków. Pognał, zanim zdążyłem go zapytać, czy lubi najlepszą z żon.<br>W domu postanowiłem podzielić się kłopotami z najlepszą z żon.<br>- Mamy problem, kochanie - zacząłem. - Co zrobić z kredytem samochodowym? - Chciałem wyłączyć telewizor, ale najlepsza z żon porwała pilota.<br>- Ani mi się waż. Bierz albo nie bierz. Wszystko jedno. Jakie to w końcu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego