Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o zdrowiu,o paleniu,o kosmetyce
Rok powstania: 2001
jaką?
Nie, to będzie wkręt.
Czy tak od razu?
Jola, nie, to będzie wkręt.
A, wkręt.
Wkręt w kanał zębowy.
Aha.
I na to będzie nabudowana korona.
Aha.
Nie wiem, jaką on to metodą robi. A ponieważ powiedział, że to jest ten ostatni ząb tutaj, podtrzymujący, żeby nie było, wiesz, zapadania się tutaj.
Czyli ty nie będziesz miała swojego, tylko będziesz miała na korzeń założony wkręt, tak? Na tej zasadzie?
Tak, tak, tak, tak. I ponieważ mówi, że to jest ostatni ząb podtrzymujący tutaj skórę, żeby nie było zapadania się tutaj.
Policzków.
Dokładnie. To mówi, że powalczymy z nim, ale my
jaką? &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Nie, to będzie wkręt. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Czy tak od razu? &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Jola, nie, to będzie wkręt. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; A, wkręt. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Wkręt w kanał zębowy. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Aha. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; I na to będzie nabudowana korona. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Aha. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Nie wiem, jaką on to metodą robi. A ponieważ powiedział, że to jest ten ostatni ząb tutaj, podtrzymujący, żeby nie było, wiesz, zapadania się tutaj. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Czyli ty nie będziesz miała swojego, tylko będziesz miała na korzeń założony wkręt, tak? Na tej zasadzie? &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Tak, tak, tak, tak. I ponieważ mówi, że to jest ostatni ząb podtrzymujący tutaj skórę, żeby nie było zapadania się tutaj. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Policzków. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Dokładnie. To mówi, że powalczymy z nim, ale my
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego