Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy handlowe
Rok: 1999
w laboratoryjnych warunkach własności membrany GORE-TEX(r) potwierdzają swoją wyjątkowość w użytkowaniu na najwyższych szczytach świata. Odzież z membraną GORE-TEX(r) doskonale chroni przed wilgocią deszczu i śniegu, oddaje do otoczenia nadmiar wilgoci powstający na skórze przy wysiłku fizycznym i stanowi mocną barierę przed przenikliwym wiatrem, który nieraz zapiera dech w piersiach a namioty ciska w dół.
Jak wiele tego typu przełomowych wynalazków, także i membrana GORE-TEX(r), używana pierwotnie w odzieży przeznaczonej na ekstremalne warunki, ulega rynkowej popularyzacji i obecnie znajduje zastosowanie w szeroko rozumianej odzieży turystyczno-sportowej i miejskiej.
Teraz nic nie stoi na przeszkodzie abyś i Ty mógł
w laboratoryjnych warunkach własności membrany GORE-TEX(r) potwierdzają swoją wyjątkowość w użytkowaniu na najwyższych szczytach świata. Odzież z membraną GORE-TEX(r) doskonale chroni przed wilgocią deszczu i śniegu, oddaje do otoczenia nadmiar wilgoci powstający na skórze przy wysiłku fizycznym i stanowi mocną barierę przed przenikliwym wiatrem, który nieraz zapiera dech w piersiach a namioty ciska w dół.<br>Jak wiele tego typu przełomowych wynalazków, także i membrana GORE-TEX(r), używana pierwotnie w odzieży przeznaczonej na ekstremalne warunki, ulega rynkowej popularyzacji i obecnie znajduje zastosowanie w szeroko rozumianej odzieży turystyczno-sportowej i miejskiej.<br>Teraz nic nie stoi na przeszkodzie abyś i Ty mógł
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego