Typ tekstu: Książka
Autor: Jedliński Krzysztof i inni
Tytuł: Trening interpersonalny
Rok: 1997
czemu ma służyć ten trening?

T. Odnajdujemy swoje miejsca w grupie, poznajemy się.

U. A jaka jest rola trenerów?

T. Myślę, że dajemy odpowiedź.

U. Chcecie, żebyśmy sami sobie poradzili. Oczekiwałam waszego większego udziału w grupie. Jestem rozczarowana. Moglibyśmy się obejść bez was!

T. Jeśli tak, jestem zachwycony!

c) Trener zasypia odwrócony plecami do grupy. Budzi to wiele komentarzy, żartów, złości. Trener reaguje, dopiero gdy ktoś zwraca się bezpośrednio do niego.

T. Czułem senność i nie widziałem powodu, żeby się jej nie poddać. Z satysfakcją czułem, jak uwalniam się od odpowiedzialności za grupę.

d) Po dłuższej ciszy jeden z uczestników zwraca
czemu ma służyć ten trening?<br><br>T. Odnajdujemy swoje miejsca w grupie, poznajemy się.<br><br>U. A jaka jest rola trenerów?<br><br>T. Myślę, że dajemy odpowiedź.<br><br>U. Chcecie, żebyśmy sami sobie poradzili. Oczekiwałam waszego większego udziału w grupie. Jestem rozczarowana. Moglibyśmy się obejść bez was!<br><br>T. Jeśli tak, jestem zachwycony!<br><br>c) Trener zasypia odwrócony plecami do grupy. Budzi to wiele komentarzy, żartów, złości. Trener reaguje, dopiero gdy ktoś zwraca się bezpośrednio do niego.<br><br>T. Czułem senność i nie widziałem powodu, żeby się jej nie poddać. Z satysfakcją czułem, jak uwalniam się od odpowiedzialności za grupę.<br><br>d) Po dłuższej ciszy jeden z uczestników zwraca
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego