Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Banku Częstochowa S. A. obwinia o wywołanie w grudniu ubiegłego roku paniki, w wyniku której bank miał ponieść straty.
Według doniesień banku materiał dziennikarski w "Trybunie Śląskiej", w którym wypowiadał się anonimowy członek rady nadzorczej banku, spowodował panikę wśród klientów.
(PAP)Nie bili policjantów, tylko odsuwali

Gdańsk Rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata za czynną napaść na policjantów to wyrok w sprawie, która miała miejsce dwa lata temu podczas blokady drogi w Nowym Dworze Gdańskim przez rolników.
Oskarżeni w dalszym ciągu nie przyznają się do winy twierdząc, iż nie uderzyli, a tylko odsunęli policjantów.
(MicroWay)Potępienie karą za łapownictwo

Lublin
Banku Częstochowa S. A. obwinia o wywołanie w grudniu ubiegłego roku paniki, w wyniku której bank miał ponieść straty.<br>Według doniesień banku materiał dziennikarski w "Trybunie Śląskiej", w którym wypowiadał się anonimowy członek rady nadzorczej banku, spowodował panikę wśród klientów.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nie bili policjantów, tylko odsuwali&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Gdańsk&lt;/&gt; Rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata za czynną napaść na policjantów to wyrok w sprawie, która miała miejsce dwa lata temu podczas blokady drogi w Nowym Dworze Gdańskim przez rolników.<br>Oskarżeni w dalszym ciągu nie przyznają się do winy twierdząc, iż nie uderzyli, a tylko odsunęli policjantów.<br>&lt;au&gt;(MicroWay)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Potępienie karą za łapownictwo&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Lublin
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego