Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.14
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
policję i straż graniczną. Kwestię napromieniowania wykluczyli pracownicy Państwowej Agencji Atomistyki. Naukowcy wyeliminowali też możliwość zjawisk atmosferycznych.
(Metropol)Wójt broni się osobistą zemstą

Jabłonna Zdaniem zawieszonego w obowiązkach wójta gminy Jerzego Łuby postawienie mu zarzutów niegospodarności przez jego zastępcę Katarzynę Dąbrowską to osobista zemsta porzuconej przez niego kobiety. Łuba jest zawieszony w funkcji wójta przez sąd rejonowy.
(PAP)Protest pacjentów nie utrudni ruchu

Śródmieście Stowarzyszenie Pacjentów Primum Non Nocere zapowiada dziś na 14.00 pikietę pod Sejmem. Protest ma zwrócić uwagę opinii publicznej na skutki błędów lekarskich.
Organizatorzy przewidują przemarsz Alejami Ujazdowskimi pod Urząd Rady Ministrów. Protestujący przejdą chodnikiem, nie zamierzają
policję i straż graniczną. Kwestię napromieniowania wykluczyli pracownicy Państwowej Agencji Atomistyki. Naukowcy wyeliminowali też możliwość zjawisk atmosferycznych.<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wójt broni się osobistą zemstą&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Jabłonna&lt;/&gt; Zdaniem zawieszonego w obowiązkach wójta gminy Jerzego Łuby postawienie mu zarzutów niegospodarności przez jego zastępcę Katarzynę Dąbrowską to osobista zemsta porzuconej przez niego kobiety. Łuba jest zawieszony w funkcji wójta przez sąd rejonowy.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Protest pacjentów nie utrudni ruchu&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Śródmieście&lt;/&gt; Stowarzyszenie Pacjentów Primum Non Nocere zapowiada dziś na 14.00 pikietę pod Sejmem. Protest ma zwrócić uwagę opinii publicznej na skutki błędów lekarskich.<br>Organizatorzy przewidują przemarsz Alejami Ujazdowskimi pod Urząd Rady Ministrów. Protestujący przejdą chodnikiem, nie zamierzają
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego