Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 31
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
dawniej bywały bardziej drapieżne. W ogóle w lokalnych pismach brakuje dobrych reportaży. Za najciekawszą rubrykę uważam listy do redakcji, które są obrazem tego, co ludzi boli, obrazem nie przefiltrowanym przez redakcję.


Franciszek Bachleda Księdzularz - senator RP, były burmistrz Zakopanego

Najcenniejsze w "Tygodniku" jest to, że w ogóle wychodzi. "Tygodnik" nie zawsze mi się podobał, zwłaszcza że przez pierwsze siedem lat mnie atakował.
Nie podoba mi się to, że nie wychodzi codziennie, a także to, że nie jest to moje pismo.
Trafne są plotki.


Michał Jagiełło - pisarz, ratownik górski, dyrektor Biblioteki Narodowej w Warszawie

Dla mnie najważniejszy jest fakt, że Zakopane ma
dawniej bywały bardziej drapieżne. W ogóle w lokalnych pismach brakuje dobrych reportaży. Za najciekawszą rubrykę uważam listy do redakcji, które są obrazem tego, co ludzi boli, obrazem nie przefiltrowanym przez redakcję.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>&lt;au&gt;Franciszek Bachleda Księdzularz - senator RP, były burmistrz Zakopanego&lt;/&gt;<br><br>Najcenniejsze w "Tygodniku" jest to, że w ogóle wychodzi. "Tygodnik" nie zawsze mi się podobał, zwłaszcza że przez pierwsze siedem lat mnie atakował.<br>Nie podoba mi się to, że nie wychodzi codziennie, a także to, że nie jest to moje pismo.<br>Trafne są plotki.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>&lt;au&gt;Michał Jagiełło - pisarz, ratownik górski, dyrektor Biblioteki Narodowej w Warszawie&lt;/&gt;<br><br>Dla mnie najważniejszy jest fakt, że Zakopane ma
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego