Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
ci się nie uda, bowiem wiążąc się z jedną ślicznotką, za chwilę masz ochotę na inną. To nic innego jak uzależnienie od kobiet nieprzeciętnie urodziwych. Choć rozsądek podpowiada ci, żeby szukać partnerki w okolicy żłobka lub przedszkola, tułasz się po mieście w poszukiwaniu obiektu godnego poprzedniego. Gdy ją ujrzysz, tracisz zimną krew i gorączkowo powtarzasz: "Spróbuj jeszcze raz, na pewno się uda". Niestety, pewnie znowu się nie uda. I możesz nam wierzyć - jesteś na najlepszej drodze, żeby wylądować w grupie anonimowych amatorów ślicznotek.

Epilog: dziewczyna z namiotu
Po tygodniowym piciu, obowiązkowym po rozstaniu z kobietą, przychodzi chwila zadumy. Nie powinieneś czuć się
ci się nie uda, bowiem wiążąc się z jedną ślicznotką, za chwilę masz ochotę na inną. To nic innego jak uzależnienie od kobiet nieprzeciętnie urodziwych. Choć rozsądek podpowiada ci, żeby szukać partnerki w okolicy żłobka lub przedszkola, tułasz się po mieście w poszukiwaniu obiektu godnego poprzedniego. Gdy ją ujrzysz, tracisz zimną krew i gorączkowo powtarzasz: "Spróbuj jeszcze raz, na pewno się uda". Niestety, pewnie znowu się nie uda. I możesz nam wierzyć - jesteś na najlepszej drodze, żeby wylądować w grupie anonimowych amatorów ślicznotek. <br><br>&lt;tit1&gt;Epilog: dziewczyna z namiotu&lt;/tit1&gt;<br>Po tygodniowym piciu, obowiązkowym po rozstaniu z kobietą, przychodzi chwila zadumy. Nie powinieneś czuć się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!