Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
chce Polaka, musi załatwić sprawę z Niemcami - czyli zapłacić im odszkodowanie za wcześniejsze rozwiązanie umowy. Byłyby to dodatkowe koszty, ale kto wie, czy Hiszpanie się na to nie zgodzą.
Drużyna trenera Miguela Angela Lotiny zajmuje dopiero 17. miejsce w Primera Division (trzecie od końca). Dlatego prezesi klubu z Galicji planują znaczące wzmocnienia przed rundą wiosenną. Oprócz Kosowskiego chcą sprowadzić także słynnego Nigeryjczyka Nwankwo Kanu. Kilka dni temu do Vigo przybył młody chilijski napastnik Interu Mediolan, Maurizio Pinilla. W Celcie już grają takie sławy, jak Serb Savo Milosevic czy Rosjanin Aleksander Mostowoj.
Rok temu Kosowski odrzucił już jedną ofertę z Hiszpanii. 2
chce Polaka, musi załatwić sprawę z Niemcami - czyli zapłacić im odszkodowanie za wcześniejsze rozwiązanie umowy. Byłyby to dodatkowe koszty, ale kto wie, czy Hiszpanie się na to nie zgodzą.<br>Drużyna trenera Miguela Angela Lotiny zajmuje dopiero 17. miejsce w Primera Division (trzecie od końca). Dlatego prezesi klubu z Galicji planują znaczące wzmocnienia przed rundą wiosenną. Oprócz Kosowskiego chcą sprowadzić także słynnego Nigeryjczyka Nwankwo Kanu. Kilka dni temu do Vigo przybył młody chilijski napastnik Interu Mediolan, Maurizio Pinilla. W Celcie już grają takie sławy, jak Serb Savo Milosevic czy Rosjanin Aleksander Mostowoj.<br>Rok temu Kosowski odrzucił już jedną ofertę z Hiszpanii. 2
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego