Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 11
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
poświęcona problematyce leśnej. Uczestniczyli w niej radni z komisji rolnictwa powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego, dyrektorzy czterech okolicznych parków narodowych, parlamentarzyści i przedstawiciele władz samorządowych.
Spotkanie odbyło się w siedzibie nowotarskiego nadleśnictwa. W programie obrad znalazł się punkt dotyczący podstaw formalno-prawnych gospodarki leśnej w lasach niepaństwowych. Rozmawiano też na temat znaczenia i roli parków narodowych, otuliny i problemów związanych z nią, a także na temat pozyskiwania drewna w lasach niepaństwowych i w parkach.
Najwięcej emocji wzbudziła sprawa otuliny wokół parków i obaw mieszkańców z nią związanych. Dyrektorzy parku przekonywali, że otuliny nie należy się obawiać. Podkreślali, że ma ona służyć zabezpieczeniu
poświęcona problematyce leśnej. Uczestniczyli w niej radni z komisji rolnictwa powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego, dyrektorzy czterech okolicznych parków narodowych, parlamentarzyści i przedstawiciele władz samorządowych.<br>Spotkanie odbyło się w siedzibie nowotarskiego nadleśnictwa. W programie obrad znalazł się punkt dotyczący podstaw formalno-prawnych gospodarki leśnej w lasach niepaństwowych. Rozmawiano też na temat znaczenia i roli parków narodowych, otuliny i problemów związanych z nią, a także na temat pozyskiwania drewna w lasach niepaństwowych i w parkach.<br>Najwięcej emocji wzbudziła sprawa otuliny wokół parków i obaw mieszkańców z nią związanych. Dyrektorzy parku przekonywali, że otuliny nie należy się obawiać. Podkreślali, że ma ona służyć zabezpieczeniu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!