Typ tekstu: Prasa
Tytuł: NAJ
Nr: 34/35
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
do bufetu, ale gdy wrócił z kubeczkiem, ona stwierdziła, że pije tylko light. Wściekły pobiegł jeszcze raz i nie zdąrzył na końcówkę meczu
Komentarz psychologa
Gdy widzimy, że w danej chwili coś dla mężczyzny jest bardzo ważne, nie starajmy się być ważniejsze. Jeśli pochłonął go np. mecz, to wcale nie znaczy, że nie jest już nami zainteresowany. A wszelkie próby sił w tym momencie mogą go tylko zrazić.
!Błąd piąty
Czy ożenisz się ze mną?
Dziennikarka przyniosła ukochanemu niezwykły prezent: album z... ich ślubnymi fotografiami. Dziewczyna zrobiła fotomontaż i tak zmontowała zdjęcia, że wyglądały jak prawdziwe. Facet wpadł w popłoch.
Komentarz
do bufetu, ale gdy wrócił z kubeczkiem, ona stwierdziła, że pije tylko light. Wściekły pobiegł jeszcze raz i nie zdąrzył na końcówkę meczu <br>Komentarz psychologa <br>Gdy widzimy, że w danej chwili coś dla mężczyzny jest bardzo ważne, nie starajmy się być ważniejsze. Jeśli pochłonął go np. mecz, to wcale nie znaczy, że nie jest już nami zainteresowany. A wszelkie próby sił w tym momencie mogą go tylko zrazić. <br>!Błąd piąty <br>Czy ożenisz się ze mną? <br>Dziennikarka przyniosła ukochanemu niezwykły prezent: album z... ich ślubnymi fotografiami. Dziewczyna zrobiła fotomontaż i tak zmontowała zdjęcia, że wyglądały jak prawdziwe. Facet wpadł w popłoch. <br>Komentarz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!