Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09 (33)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
skoczni. A wtedy przymyka się oczy na pewne, naprawdę bardzo drobne uchybienia w locie.
- Przed drugim skokiem mówiłem mu, żeby zachował spokój i to samo chyba odnosiło się do mnie. Troszkę się bałem, czy wytrzyma tę presję. O taką stawkę przecież jeszcze nie walczył. Miał skakać spokojnie, ale to nie znaczyło, że ma się bawić w jakieś kalkulacje. Takie zabawy z reguły kończą się 6.-7. miejscem. Mateusz miał skoczyć tak, jak potrafi. Jest przecież bardzo utalentowany. A do czego jest zdolny, pokazał w sobotę. To były dwa idealne skoki.
- Mateusz jest stworzony do skakania bardzo daleko i widzę przed nim
skoczni. A wtedy przymyka się oczy na pewne, naprawdę bardzo drobne uchybienia w locie.&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Przed drugim skokiem mówiłem mu, żeby zachował spokój i to samo chyba odnosiło się do mnie. Troszkę się bałem, czy wytrzyma tę presję. O taką stawkę przecież jeszcze nie walczył. Miał skakać spokojnie, ale to nie znaczyło, że ma się bawić w jakieś kalkulacje. Takie zabawy z reguły kończą się 6.-7. miejscem. Mateusz miał skoczyć tak, jak potrafi. Jest przecież bardzo utalentowany. A do czego jest zdolny, pokazał w sobotę. To były dwa idealne skoki.&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Mateusz jest stworzony do skakania bardzo daleko i widzę przed nim
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!