Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
Klawisz [+] z klawiatury numerycznej umożliwia zapisanie bieżącego stanu widocznych znaków i wyświetlenie matryc kolejnego znaku. [Szary -] Klawisz [-] z klawiatury numerycznej pozwala zapisać stan znaków widocznych na ekranie i przejść do edycji poprzedniego (w kolejności kodów ASCII) znaku.

Oprócz klawiszy [Szary +] i [Szary - istnieje znacznie prostszy sposób dobrania się do określonego znaku w kroju. Wystarczy, że naciśniesz klawisz z odpowiednią literą. Zresztą napisałem już o tym wcześniej.



W tym rozdziale:

- W jaki sposób operować grupami punktów w matrycach znaków
- Jak zmieniać położenie znaku w obrębie matrycy
- Jak korzystać z operacji na blokach punktów
- Jak przyspieszyć projektowanie znaków (kosztem ich jakości)


Jak zapalić
Klawisz [+] z klawiatury numerycznej umożliwia zapisanie bieżącego stanu widocznych znaków i wyświetlenie matryc kolejnego znaku. [Szary -] Klawisz [-] z klawiatury numerycznej pozwala zapisać stan znaków widocznych na ekranie i przejść do edycji poprzedniego (w kolejności kodów ASCII) znaku. <br><br>Oprócz klawiszy [Szary +] i [Szary - istnieje znacznie prostszy sposób dobrania się do określonego znaku w kroju. Wystarczy, że naciśniesz klawisz z odpowiednią literą. Zresztą napisałem już o tym wcześniej.<br><br><br><br>W tym rozdziale:<br><br>- W jaki sposób operować grupami punktów w matrycach znaków<br>- Jak zmieniać położenie znaku w obrębie matrycy<br>- Jak korzystać z operacji na blokach punktów<br>- Jak przyspieszyć projektowanie znaków (kosztem ich jakości)<br><br><br>Jak zapalić
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego