Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.21
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
całej twarzy.
Uczeni tłumaczą, że przyczyną tego zjawiska mogą być różnice pomiędzy płciami w rozmieszczeniu ośrodków pełniących różne funkcje. U mężczyzny ośrodki te mogą być zlokalizowane ściśle w danym obszarze mózgu, podczas gdy u kobiety mogą być rozproszone. Naukowcy zastanawiają się czy te różnice są rejestrowane mimowolnie przez ludzi w zwykłych relacjach i jak to wpływa na interpretację nastroju drugiej osoby.
(PAP)Ryby też muszą mieć rezerwaty

ekologia

Ustanowienie morskich rezerwatów, stanowiących odpowiednik lądowych parków ochrony przyrody, postulują uczeni zgromadzeni na tegorocznym spotkaniu American Association for the Advancement of Science w San Francisco.
Uczeni uważają, że hodowla ryb, na której opiera
całej twarzy.<br>Uczeni tłumaczą, że przyczyną tego zjawiska mogą być różnice pomiędzy płciami w rozmieszczeniu ośrodków pełniących różne funkcje. U mężczyzny ośrodki te mogą być zlokalizowane ściśle w danym obszarze mózgu, podczas gdy u kobiety mogą być rozproszone. Naukowcy zastanawiają się czy te różnice są rejestrowane mimowolnie przez ludzi w zwykłych relacjach i jak to wpływa na interpretację nastroju drugiej osoby.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ryby też muszą mieć rezerwaty&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;ekologia&lt;/&gt;<br><br>Ustanowienie morskich rezerwatów, stanowiących odpowiednik lądowych parków ochrony przyrody, postulują uczeni zgromadzeni na tegorocznym spotkaniu American Association for the Advancement of Science w San Francisco.<br>Uczeni uważają, że hodowla ryb, na której opiera
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego