Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok wydania: 1997
Rok powstania: 1996
Związki te wzajemnie nasilają swoje działanie i przynoszą ulgę nawet w skomplikowanych stanach chorobowych. Leki antyhomotoksyczne pobudzają mechanizmy obronne organizmu i w ten sposób unieszkodliwiają homotoksyny.

W jakich chorobach można stosować leki antyhomotoksyczne?
Leki te są skuteczne w schorzeniach przewlekłych, trwających długo : w chorobach dróg oddechowych, chorobach reumatycznych, w zmianach zwyrodnieniowych. Jednak także w ostrych dolegliwościach, jak na przykład w chorobach żołądka i jelit, zawrotach głowy, w infekcjach grypowych przy pomocy środków biologicznych uzyskuje się dobre efekty lecznicze. Leki biologiczne powinny być jednak stosowane na zlecenie doświadczonego lekarza.

Jakie zalety mają leki antyhomotoksyczne?
Leki antyhomotoksyczne rzadko wywołują efekty uboczne. Można je
Związki te wzajemnie nasilają swoje działanie i przynoszą ulgę nawet w skomplikowanych stanach chorobowych. Leki antyhomotoksyczne pobudzają mechanizmy obronne organizmu i w ten sposób unieszkodliwiają homotoksyny.<br><br>&lt;tit&gt;W jakich chorobach można stosować leki antyhomotoksyczne?&lt;/&gt;<br>Leki te są skuteczne w schorzeniach przewlekłych, trwających długo : w chorobach dróg oddechowych, chorobach reumatycznych, w zmianach zwyrodnieniowych. Jednak także w ostrych dolegliwościach, jak na przykład w chorobach żołądka i jelit, zawrotach głowy, w infekcjach grypowych przy pomocy środków biologicznych uzyskuje się dobre efekty lecznicze. Leki biologiczne powinny być jednak stosowane na zlecenie doświadczonego lekarza.<br><br>&lt;tit&gt;Jakie zalety mają leki antyhomotoksyczne?&lt;/&gt;<br>Leki antyhomotoksyczne rzadko wywołują efekty uboczne. Można je
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego