Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 15/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
w tym roku Polskę.
Pierwsze od trzech lat tournée zespołu nosi nazwę "Exiter", tak jak najnowszy album grupy, i rozpocznie się 28 sierpnia koncertem w Talinie. Po występach w krajach bałtyckich - 2 września grupa pojawi się w Warszawie.
(PAP)


Człowiek z listy Schindlera nie żyje

Ludzie Zmarł Leopold Page- polski żyd z Krakowa, którego opowieść o działalności Oskara Schindlera, spisana przez Thomasa Keneally, stała się kanwą słynnego filmu "Lista Schindlera" w reż. Stevena Spielberga.
(PAP)


Zaginione dzieło Mozarta odkurzone po latach

W jednym z angielskich archiwów znaleziono nieznaną dotąd partyturę Wolfganga Amadeusza Mozarta.
Jest to opracowanie oratorium "Juda Machabeusz" Haendla, datowane
w tym roku Polskę.<br>Pierwsze od trzech lat &lt;foreign&gt;tournée&lt;/&gt; zespołu nosi nazwę "Exiter", tak jak najnowszy album grupy, i rozpocznie się 28 sierpnia koncertem w Talinie. Po występach w krajach bałtyckich - 2 września grupa pojawi się w Warszawie.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Człowiek z listy Schindlera nie żyje&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ludzie&lt;/&gt; Zmarł Leopold Page- polski żyd z Krakowa, którego opowieść o działalności Oskara Schindlera, spisana przez Thomasa Keneally, stała się kanwą słynnego filmu "Lista Schindlera" w reż. Stevena Spielberga.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Zaginione dzieło Mozarta odkurzone po latach&lt;/&gt;<br><br>W jednym z angielskich archiwów znaleziono nieznaną dotąd partyturę Wolfganga Amadeusza Mozarta.<br>Jest to opracowanie oratorium "Juda Machabeusz" Haendla, datowane
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego