Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy mieszkań
Rok: 2000
ogrzewania i zasilania w ciepłą wodę Zastosowane będą rury polietylenowe, nowoczesne grzejniki płytowe, zawory termostatyczne dużej czułości, nowoczesne dwufunkcyjne kotły-piece gazowe o dużej sprawności i spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa.
Technologia budowy budynków w osiedle Akacje IV przewiduje zastosowanie ceramiki z dociepleniem styropianowym w ścianach zewnętrznych.
Szyby windowe wykonane z żelbetu.
Ściany zewnętrzne ocieplone będą lekkim materiałem izolacyjnym, co spowoduje, że współczynnik przenikania ciepła będzie nie większy niż K-O,30 (Dz.Ust. nr 132/97 poz. 878), co zapewnia minimalne straty cieplne.
Ściany wewnętrzne między lokalami będą wykonane w technologii tradycyjnej z zastosowaniem izolacji akustycznej, co poprawia znacznie komfort mieszkania
ogrzewania i zasilania w ciepłą wodę Zastosowane będą rury polietylenowe, nowoczesne grzejniki płytowe, zawory termostatyczne dużej czułości, nowoczesne dwufunkcyjne kotły-piece gazowe o dużej sprawności i spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa.<br>Technologia budowy budynków w osiedle Akacje IV przewiduje zastosowanie ceramiki z dociepleniem styropianowym w ścianach zewnętrznych.<br>Szyby windowe wykonane z żelbetu.<br>Ściany zewnętrzne ocieplone będą lekkim materiałem izolacyjnym, co spowoduje, że współczynnik przenikania ciepła będzie nie większy niż K-O,30 (Dz.Ust. nr 132/97 poz. 878), co zapewnia minimalne straty cieplne.<br>Ściany wewnętrzne między lokalami będą wykonane w technologii tradycyjnej z zastosowaniem izolacji akustycznej, co poprawia znacznie komfort mieszkania
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego