Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 02.05 (5)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
A może nawet trudniejsze, bo alkoholik ma po prostu nie tykać alkoholu, a pracoholikowi nie można zalecić całkowitej abstynencji od pracy.

Ale wyleczenie jest możliwe. Pod warunkiem, że pracoholik przyzna sam przed sobą, że nim jest i że musi ratować życie swoje i najbliższych.

Współpraca Agnieszka JędrzejczakWiatr w togach

Adwokaturę trzeba wreszcie przewietrzyć

Adwokatura stoi w przededniu rewolucji: otwarcia tej profesji i poddania jej regułom wolnego rynku. Ale adwokaci udają, że nic się nie dzieje, że może uda się uniknąć zmian.

ANDRZEJ GOSZCZYŃSKI

W krajach Europy Zachodniej i USA jest kilkakrotnie więcej niż w Polsce adwokatów w stosunku do liczby
A może nawet trudniejsze, bo alkoholik ma po prostu nie tykać alkoholu, a pracoholikowi nie można zalecić całkowitej abstynencji od pracy.<br><br>Ale wyleczenie jest możliwe. Pod warunkiem, że pracoholik przyzna sam przed sobą, że nim jest i że musi ratować życie swoje i najbliższych.<br><br>&lt;au&gt;Współpraca Agnieszka Jędrzejczak&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wiatr w togach&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Adwokaturę trzeba wreszcie przewietrzyć&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Adwokatura stoi w przededniu rewolucji: otwarcia tej profesji i poddania jej regułom wolnego rynku. Ale adwokaci udają, że nic się nie dzieje, że może uda się uniknąć zmian.&lt;/&gt;<br><br>&lt;au&gt;ANDRZEJ GOSZCZYŃSKI&lt;/&gt;<br><br>W krajach Europy Zachodniej i USA jest kilkakrotnie więcej niż w Polsce adwokatów w stosunku do liczby
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego