Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 47
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Tatr, które tak mocno ukochał, w których pozostało ok. 50 jego dróg skalnych. W Lublinie mieszka córka Stanisława Motyki, Ewa, której serdecznie dziękuję za materiały o ojcu - fotografie i nie wydane drukiem piękne wiersze... Na koniec jeden z nich, który najlepiej oddaje charakter "Kleryka".


Staszek lubi skały, One lubią Staszka Afekt to jest stały. Staszek lubi skały. Szczyt duży, czy mały, Dla niego igraszka, Staszek lubi skały Skały lubią Staszka. Milczący, jak Motyka To w górach zwrot nie nowy, Gdy ludzi ktoś unika I milczy jak Motyka. Stąd wcale nie wynika, Że nie jest człek morowy, Kto milczy jak Motyka -Zna
Tatr, które tak mocno ukochał, w których pozostało ok. 50 jego dróg skalnych. W Lublinie mieszka córka Stanisława Motyki, Ewa, której serdecznie dziękuję za materiały o ojcu - fotografie i nie wydane drukiem piękne wiersze... Na koniec jeden z nich, który najlepiej oddaje charakter "Kleryka".<br><br>&lt;div1 type="poem" sex="m"&gt;<br>Staszek lubi skały, One lubią Staszka Afekt to jest stały. Staszek lubi skały. Szczyt duży, czy mały, Dla niego igraszka, Staszek lubi skały Skały lubią Staszka. Milczący, jak Motyka To w górach zwrot nie nowy, Gdy ludzi ktoś unika I milczy jak Motyka. Stąd wcale nie wynika, Że nie jest człek morowy, Kto milczy jak Motyka -Zna
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!