Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Maryla".
W kolejnej edycji znów zadziwiła znawców nagroda w kategorii muzyki tanecznej, którą przyznano Robertowi Chojnackiemu za "Sax & Dance".
W gali podsumowującej rok 1998 Fryderykom najbardziej zaszkodziła biegająca po całej sali Basia Trzetrzelewska zmuszona czytać z tablic przygotowane dla niej teksty.
Rok później w niemałe zdumienie mogła wprawić kategoria Muzyka Alternatywna z nominowaną płytą "Niecud" Raz, Dwa, Trzy oraz "1" Golec uOrkiestry. W tym roku bracia Golcowie znaleźli się ze swą płytą w przywróconej kategorii Muzyka Tradycji i Źródeł.
Do pomyłek i niejasności Polacy z pewnością się przyzwyczaili, podobnie jak Amerykanie do niezbyt zrozumiałych werdyktów Grammy Awards.
Przykładem może być gafa
Maryla".<br>W kolejnej edycji znów zadziwiła znawców nagroda w kategorii muzyki tanecznej, którą przyznano Robertowi Chojnackiemu za "Sax &amp; Dance".<br>W gali podsumowującej rok 1998 Fryderykom najbardziej zaszkodziła biegająca po całej sali Basia Trzetrzelewska zmuszona czytać z tablic przygotowane dla niej teksty.<br>Rok później w niemałe zdumienie mogła wprawić kategoria Muzyka Alternatywna z nominowaną płytą "Niecud" Raz, Dwa, Trzy oraz "1" Golec uOrkiestry. W tym roku bracia Golcowie znaleźli się ze swą płytą w przywróconej kategorii Muzyka Tradycji i Źródeł.<br>Do pomyłek i niejasności Polacy z pewnością się przyzwyczaili, podobnie jak Amerykanie do niezbyt zrozumiałych werdyktów Grammy Awards.<br>Przykładem może być gafa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego