Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy ekonomiczne
Rok: 2004
nienaturalna i niezgodna z rzeczywistymi potrzebami społecznymi presja, aby ograniczyć zatrudnienie i hamować wzrost płac. Dzieje się tak pomimo znaczącego wzrostu wydajności pracy!
Jesteśmy zwolennikami globalizacji praw pracowniczych i globalizacji ukierunkowanej na cele społeczne. Sprzeciwiamy się modelowi globalizacji ekonomicznej nastawionej na maksymalizację zysków nielicznych kosztem utraty dobrobytu przez całe społeczeństw.

Alternatywne Forum Ekonomiczne, 28-30 IV

Wybrzeże Kościuszkowskie 35
28 kwietnia:
Sala 1
12:00 Handel solidarnościowy jako alternatywa wobec korporacyjnej globalizacji. Kolektyw "Smak Wolności" opowie o tym, jak wyeliminować pośredników i tworzyć bezpośrednie więzi pomiędzy konsumentami producentami, by promować bardziej uczciwy handel. Wykład i film. Błażej Dziedzic, Kalina Feith.
15
nienaturalna i niezgodna z rzeczywistymi potrzebami społecznymi presja, aby ograniczyć zatrudnienie i hamować wzrost płac. Dzieje się tak pomimo znaczącego wzrostu wydajności pracy! <br>Jesteśmy zwolennikami globalizacji praw pracowniczych i globalizacji ukierunkowanej na cele społeczne. Sprzeciwiamy się modelowi globalizacji ekonomicznej nastawionej na maksymalizację zysków nielicznych kosztem utraty dobrobytu przez całe społeczeństw.<br><br>&lt;tit&gt;Alternatywne Forum Ekonomiczne, 28-30 IV&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;<br>Wybrzeże Kościuszkowskie 35<br>28 kwietnia:<br>Sala 1<br>12:00 Handel solidarnościowy jako alternatywa wobec korporacyjnej globalizacji. Kolektyw "Smak Wolności" opowie o tym, jak wyeliminować pośredników i tworzyć bezpośrednie więzi pomiędzy konsumentami producentami, by promować bardziej uczciwy handel. Wykład i film. Błażej Dziedzic, Kalina Feith.<br>15
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego