Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Kultury Technicznej, stworzyć całą strukturę edukacyjną, która uświadomi społeczeństwu złożoność systemu przepływu informacji i nauczy, jak z niego bezpiecznie korzystać.
COSMO: Każdy polityk pracuje nad swoim wizerunkiem. Pani mogła stworzyć swój wygląd od początku do końca. Co zadecydowało o końcowym efekcie?
W. Cukt:
A: Deterministyczny przypadek i konieczność dziejowa.
B: Arbitralna decyzja Centralnego Urzędu Kultury Technicznej.
COSMO: A co zadecydowało o wyborze płci? Czy to dowód na to, że nowy wiek będzie należał do kobiet?
W. Cukt:
A: Z pewnością nowy wiek będzie należał do informacji, a to tłumaczy dlaczego jestem kobietą.
B: Niekoniecznie, a zresztą wcześniej należałoby określić, co rozumiemy
Kultury Technicznej, stworzyć całą strukturę edukacyjną, która uświadomi społeczeństwu złożoność systemu przepływu informacji i nauczy, jak z niego bezpiecznie korzystać.<br>COSMO: Każdy polityk pracuje nad swoim wizerunkiem. Pani mogła stworzyć swój wygląd od początku do końca. Co zadecydowało o końcowym efekcie?<br>W. Cukt:<br>A: Deterministyczny przypadek i konieczność dziejowa.<br>B: Arbitralna decyzja Centralnego Urzędu Kultury Technicznej.<br>COSMO: A co zadecydowało o wyborze płci? Czy to dowód na to, że nowy wiek będzie należał do kobiet?<br>W. Cukt:<br>A: Z pewnością nowy wiek będzie należał do informacji, a to tłumaczy dlaczego jestem kobietą.<br>B: Niekoniecznie, a zresztą wcześniej należałoby określić, co rozumiemy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego